Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westlandvoorelkaar

Ook zin in een praatje en wat drinken?

Voor een mevrouw ben ik opzoek naar iemand die bij haar thuis langs wil komen voor een praatje en wat drinken. Even wat gezelligheid en iets anders dan alleen thuis met haar man. Mevrouw kan helaas bijna de deur niet uit, dus bezoek is heel welkom! En misschien bedenken jullie samen nog iets anders leuks om te doen, zoals foto's kijken bijvoorbeeld. Fijn als je contact met mij opneemt als je dit zou willen doen! Vriendelijke groeten, Krista van den Berg Maatjescoördinator Vitis Welzijn
Lees meer
Structureel

De Lier

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Begeleiding & coaching

Beschrijving

Voor een mevrouw ben ik opzoek naar iemand die bij haar thuis langs wil komen voor een praatje en wat drinken. Even wat gezelligheid en iets anders dan alleen thuis met haar man. Mevrouw kan helaas bijna de deur niet uit, dus bezoek is heel welkom! En misschien bedenken jullie samen nog iets anders leuks om te doen, zoals foto's kijken bijvoorbeeld.

Fijn als je contact met mij opneemt als je dit zou willen doen!

Vriendelijke groeten,
Krista van den Berg
Maatjescoördinator
Vitis Welzijn

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 2 uur

Locatie

De Lier

Impact

Voor wie

Mantelzorgers

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Kunst & cultuur
Sociaal & welzijn
Tuin, dieren & natuur
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Begeleiding & coaching
Krista

Krista

100% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Krista is ingeschreven op Westlandvoorelkaar sinds 28-11-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 4 aanbevelingen ontvangen
Krista heeft mij helder en concreet te woord gestaan. Ze heeft mij snel gekoppeld aan een mevrouw en dat was ook een goede match. Ik ben zeer tevreden over het contact met Krista en beveel haar graag aan.
Jurgen
Lees meer