Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westlandvoorelkaar

Hulp bij bewegen op de stoel!

Beste lezers, Op de maandag middag hebben wij een enthousiaste groep met bewoners die meedoen aan onze wekelijkse activiteit; bewegen op de stoel. Dit helpt de bewoners zich fit en actief te voelen. Voor de maandag middag zoeken wij hiervoor een vrijwilliger die het leuk vindt om ons hierbij te ondersteunen. Denk daarbij aan; hulp bij tafels/stoelen klaar zetten, materiaal pakken, meedoen met bewegen, en naderhand weer hulp met materialen opruimen en tafels en stoelen weer terug op zijn plekje zetten. Na de activiteit wordt er met elkaar nog gezellig een kopje koffie/thee gedronken en nagepraat. Lijkt u het wat om eens te komen kijken of mee te komen doen? Laat het me vooral weten!

Lees meer
Structureel

Naaldwijk

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

Beste lezers,

Op de maandag middag hebben wij een enthousiaste groep met bewoners die meedoen aan onze wekelijkse activiteit; bewegen op de stoel.
Dit helpt de bewoners zich fit en actief te voelen.

Voor de maandag middag zoeken wij hiervoor een vrijwilliger die het leuk vindt om ons hierbij te ondersteunen.
Denk daarbij aan; hulp bij tafels/stoelen klaar zetten, materiaal pakken, meedoen met bewegen, en naderhand weer hulp met materialen opruimen en tafels en stoelen weer terug op zijn plekje zetten.
Na de activiteit wordt er met elkaar nog gezellig een kopje koffie/thee gedronken en nagepraat.

Lijkt u het wat om eens te komen kijken of mee te komen doen? Laat het me vooral weten!

Praktische informatie

Tijd

Wekelijks 1 tot 4 uur

maandag

Locatie

Naaldwijk

Bijzonderheden

Extra begeleiding mogelijk

Impact

Voor wie

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Ismay
100% profielsterkte

Over Ismay

Ik ben Ismay, coördinator vrijwilligerswerk bij Careyn. Ik wil graag mensen helpen en verbinden met ouderen. Mijn hobby's zijn schilderen, erop uit gaan en leuke activiteiten ondernemen.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Ismay is ingeschreven op Westlandvoorelkaar sinds 05-09-2022
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 4 aanbevelingen ontvangen
Zeer vriendelijke vrouw leuk gesprek gehad ze legde alles netjes uit plus kleine rondleiding. Ik voelde mij gelijk al op die plek Zeer attent sociaal,vriendelijk persoon
Wilma