Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westlandvoorelkaar

Gezellige High Tea met jouw team

Zin in een leuke en gezellige activiteit met jouw collega's, vrienden of familie? Organiseer een heerlijke high tea in bijvoorbeeld een wijkcentrum en breng buurtbewoners samen! Het is een mooie kans om een groep mensen te verrassen met lekkere hapjes, warme dranken en een fijne middag vol verbinding en gezelligheid. Wat houdt het in? Jullie verzorgen een high tea in een wijkcentrum, compleet met thee, hapjes en een gastvrije sfeer. Denk aan het versieren van de ruimte, het bereiden en serveren van lekkernijen en het zorgen voor een warme ontvangst. Geen culinaire ervaring nodig – het gaat om het samen doen en genieten! Wat zoeken we? - Een enthousiaste groep (2-10 personen) die tijd en zin heeft om een middag te helpen. - Mensen die houden van organiseren, teamwork en gezelligheid. Praktische informatie: - Datum: in overleg. - Wij helpen met het vinden van een wijkcentrum en de doelgroep; jullie verzorgen de invulling van de high tea. Waarom meedoen? Een high tea organiseren is niet alleen gezellig, maar ook een geweldige manier om anderen een bijzondere middag te bezorgen. Samen met je team zorg je voor een warme sfeer en verbind je mensen uit de buurt. Bovendien is het een leuke activiteit om samen te doen! Interesse? Meld je groep aan en neem contact met ons op! Samen maken we er een onvergetelijke middag van!

Lees meer
eenmalig (geen vaste datum)

's-Gravenzande, Honselersdijk, Monster, Wateringen

Maximaal 10 deelnemers
Activiteitenbegeleiding

Beschrijving

Zin in een leuke en gezellige activiteit met jouw collega's, vrienden of familie? Organiseer een heerlijke high tea in bijvoorbeeld een wijkcentrum en breng buurtbewoners samen! Het is een mooie kans om een groep mensen te verrassen met lekkere hapjes, warme dranken en een fijne middag vol verbinding en gezelligheid.

Wat houdt het in?
Jullie verzorgen een high tea in een wijkcentrum, compleet met thee, hapjes en een gastvrije sfeer.
Denk aan het versieren van de ruimte, het bereiden en serveren van lekkernijen en het zorgen voor een warme ontvangst. Geen culinaire ervaring nodig – het gaat om het samen doen en genieten!

Wat zoeken we?
- Een enthousiaste groep (2-10 personen) die tijd en zin heeft om een middag te helpen.
- Mensen die houden van organiseren, teamwork en gezelligheid.


Praktische informatie:
- Datum: in overleg.
- Wij helpen met het vinden van een wijkcentrum en de doelgroep; jullie verzorgen de invulling van de high tea.

Waarom meedoen?
Een high tea organiseren is niet alleen gezellig, maar ook een geweldige manier om anderen een bijzondere middag te bezorgen. Samen met je team zorg je voor een warme sfeer en verbind je mensen uit de buurt. Bovendien is het een leuke activiteit om samen te doen!

Interesse?
Meld je groep aan en neem contact met ons op!
Samen maken we er een onvergetelijke middag van!

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 2 tot 4 uur

Locatie

's-Gravenzande, Honselersdijk, Monster, Wateringen

Maximaal aantal deelnemers

Maximaal 10 deelnemers

Bijzonderheden

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Geschikt voor (kleine) groepen

Geschikt voor MaS

Extra begeleiding mogelijk

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Mantelzorgers

Mensen die begeleid worden/wonen

Nieuwkomers & vluchtelingen

Volwassenen

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Westland
65% profielsterkte

Over Westland

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Westland is ingeschreven op Westlandvoorelkaar sinds 31-05-2022
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 2 aanbevelingen ontvangen
Wat een fijne hulp was Jules. Hij heeft in no time een gordijnrails bevestigd en de nieuwe gordijnen opgehangen. Wat ontzettend fijn deze hulp! Ik kan Jules van harte aanbevelen!
Chantal