Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westlandvoorelkaar

M, 50 plus, syndroom van down, zoek mentor

M woont in een instelling in Monster; een vrolijke man met syndroom van down, heeft op dit moment een mentor van onze stichting. Helaas stopt de mentor er na 5 jaar mee ivm privé-omstandigheden waardoor wij op zoek zijn naar een nieuwe vertegenwoordiger. Wij zoeken mentoren die bereid zijn een gratis cursus via onze stichting te volgen waarna ze kunnen worden ingezet als mentor: wettelijk vertegenwoordiger van iemand met een beperking die niet meer voor zichzelf op kan komen en geen familie heeft die dat zou kunnen of willen doen. Vaak bent u, naast de begeleiding en verzorging, de enige persoon in zijn of haar leven. Behalve dat u iemand blij maakt met uw luisterend oor, uw oprechte aandacht, bieden wij u een mentorschapsvergoeding en terugkombijeenkomsten en ontmoet u andere mentoren. U hoeft geen ervaring met zorg te hebben.
Lees meer
Structureel

Monster

Maatje, buddy & gezelschap

Beschrijving

M woont in een instelling in Monster; een vrolijke man met syndroom van down, heeft op dit moment een mentor van onze stichting. Helaas stopt de mentor er na 5 jaar mee ivm privé-omstandigheden waardoor wij op zoek zijn naar een nieuwe vertegenwoordiger.

Wij zoeken mentoren die bereid zijn een gratis cursus via onze stichting te volgen waarna ze kunnen worden ingezet als mentor: wettelijk vertegenwoordiger van iemand met een beperking die niet meer voor zichzelf op kan komen en geen familie heeft die dat zou kunnen of willen doen. Vaak bent u, naast de begeleiding en verzorging, de enige persoon in zijn of haar leven.
Behalve dat u iemand blij maakt met uw luisterend oor, uw oprechte aandacht, bieden wij u een mentorschapsvergoeding en terugkombijeenkomsten en ontmoet u andere mentoren. U hoeft geen ervaring met zorg te hebben.

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 3 tot 6 uur

Locatie

Monster

Bijzonderheden

Rolstoeltoegankelijk

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Volwassenen

Impactgebied
Belangenbehartiging & goede doelen
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Gera

Gera

100% profielsterkte
  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Gera is ingeschreven op Westlandvoorelkaar sinds 21-12-2018
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • Aanbeveling ontvangen
Gebruiker
Lees meer